« Back to O griddlers

Nevyriešene

Combination View Flat View Tree View
Threads [ Previous | Next ]
toggle
Nevyriešene
Answer
17/08/08 14:56
Ahoj, som ceska, tak sa ospravedlnujem za chyby, ktore napisem.

Chcela by som poradit, ak ide akosi nastavit aby se mi zobrazovaly iba krizovky, ktore mam nevyriesene?

Zobrazuju sa mi neviriesene aj vyriesene a mam v tom dost zmatok.

Lenka (IIIce)

RE: Nevyriešene
Answer
18/08/08 20:08 as a reply to IIIce.
Ahoj,
spominam si, ze kedysi sa to dalo nastavit, ze len nevyriesene krizovky sa maju zobrazovat, ale teraz to tam nejako nie je...

Answer
19/08/08 06:43 as a reply to Fcelka.
Ahoj.
Viem ,že sa to dá určite nastaviť v tom novom iGrid.Vytvoríš si nový zoznam s takouto špecifikáciou.Ale neviem či ho používaš.
s pozdravom andreas

Answer
19/08/08 06:51 as a reply to Andreasss.
Teraz som pozrel aj na hlavnú stránku a malo by to ísť aj tam.
Dáš zadania(po slovensky)a potom v pravo hore si môžeš uložiť tri výbery.Keď stlačíš stredné sivé tlačidlo tak si môžeš nastaviť konkrétny výber.Vľavo hore máš možnosti.Keď stlačíš vyriešené budeš môcť nastaviť to čo chceš.

Answer
19/08/08 07:37 as a reply to Andreasss.
Ahojte

pred par mesiacmi sme museli tu moznost zrusit, pretoze to enormne zatazovalo server. Predsa len mame vyse 50 000 krizoviek ktore boli vylustene bezmala 50 milionov krat a chudakovi to trvalo strasne dlho kym vyhladal prave tie vse.

Nechali sme to otvorene pre pradplatitelov iGridd ( Andreass je predplatitle aj ked to mozno nevie ) pretoze ich nie je vela a v samotnom iGridd applete sa to filtrovanie deje na klientskom pocitaci.

Bye Ra100

Answer
19/08/08 09:28 as a reply to Ra100.
Ahoj Rasťo.

Dobrý pokus emoticon
Andreas o tom samozrejme vie,veľmi za to ďakuje a váži si to.
Momentálne mám na gridllers málo času,ale to sa zmení.
Rasťo,pozdrav odomňa určite Hagit aj s rodinou.
s pozdravom andreas

Answer
21/08/08 12:58 as a reply to Andreasss.
Ďakujem za odpovedi.

Answer
23/09/08 19:24 as a reply to IIIce.
A nedalo by sa akosi nastaviť, aby sa ty vyriešene križovky potom smazaly? Lebo mám v tom taký vatší neporiadok.

Forum Moderators: griddlers_team, elad, Ra100, chefmomster2, domi77, dreamtheater, elimaor, ElinaMaria, Jeltje, sslug, cosmictrombonis, raist.
Please read the Board-wide Policies before you start using this forum.