Yhdistelmä näkymä Sisentämätön näkymä Puunäkymä
Viestiketjuja [ Edellinen | Seuraava ]
toggle
Ra100
Vastaus
20.6.2008 7:46
Ahojte

keďže už týžden je tu táto kategória a nikto tu nepíše, tak napíšem aspoň o sebe.

Som hlavný a v súčasnosti jediný programátor tejto stránky. V robote tiež programujem a presviedčam ľudí aká je Java skvelá občas trochu učím a veľa cestujem. Teda len po európe a priľahlých krajinách.

Prečo je môj nick Ra100? Prečítaj si ho nahlas a hneď zistíš, že sa volám Rasťo.

RE: Ra100
Vastaus
28.6.2008 21:13 vastauksena Ra100:aan.
emoticon ono sa to rozbehne emoticon

Vastaus
30.6.2008 14:29 vastauksena bat:aan.
To dufam :-)

Vastaus
9.7.2008 21:20 vastauksena Ra100:aan.
Ahoj Rasťo.
Až dnes som si všimol túto časť fóra.Prepáč.Ďakujem ti za všetku tvoju tvrdú prácu na tejto stránke.Mne sa včera podarilo konečne po dlhej dobe niečo vytvoriť.
Tak nech sa ti darí a ešte raz ďakujem.Pozdrav Hagit a ostatných keď s nimi budeš v komunikácii.
čau andreasss

Vastaus
17.7.2008 18:30 vastauksena Ra100:aan.
Pridavam sa k podakovaniu.
Stranka je vyborna, odkedy som ju objavila som zavisla :-))

A Andreassovi vdaka za paradne tazke krizovky.

Fcelka

Vastaus
7.7.2012 23:27 vastauksena Ra100:aan.
Diky za vase forum a doufam, ze je povolen pristup i Cechum. Kratce o mne - libily se mi "malovane krizovky" v casopisech a tak jsem si je našla na netu a nejlepsi jste byli vy (dal jsem nehledala). Mam rada logicke veci, ale bohuzel pracuju v oboru, kde nic logickeho neni (pravo). Davam prednost "jednoduchym" griddlerum za vic bodu, ale dokazu je vylustit pouze, kdyz me zaujme tema. Ale proc pisu - cim jsem si zaslouzila, ze jsem na skypu?

Vastaus
7.7.2012 23:31 vastauksena Ra100:aan.
A nemate popletene hlasovani? Samozrejme jsem chtela dat +, coz byva palec nahoru, nicmene k teto ikone je prirazen napis "nelibi"

Vastaus
7.12.2013 14:01 vastauksena Ra100:aan.
velke podekovani, ocenuji lidi co dovedou po praci jeste pracovat, klobouk dolu, at se dari nadale

Vastaus
4.1.2014 22:05 vastauksena Ra100:aan.
Zdravím Tě a také děkuji, moc se mi tu líbí.

Vastaus
5.1.2014 21:43 vastauksena Ra100:aan.

Ahoj Rasťo, vysoko si cením Tvoju prácu v prospech tejto stránky, na ktorej som už skoro osem rokov takmer denne. Nedávno som okrem riešenia začal aj tvoriť griddlers a v súvislosti d tým mám k Tebe prosbu. Nedalo by sa zistiť, ako je to s mojimi krížovkami High Tatras – Krivan, coat of arms Academy the Armed Forces of the Slovak Republic a mohyla M.R. Štefánika na Bradle? Snažil som sa komunikovať s elimaor, ale cez prekladač sme sa asi navzájom nepochopili. Ak sú nevhodné na uverejnenie, tak to pochopím, aj keď ten Kriváň ma dosť mrzí, lebo som sa s ním trápil niekoľko hodín. Prajem Ti veľa úspechov v novom roku v osobnom živote, v práci a aj v riešení problémov súvisiacich s touto stránkou.  

Vastaus
6.1.2014 8:04 vastauksena vtipkarjope:aan.
Ahoj, skúsil som to preložiť do jej angličtiny a poslal som jej email.
Rasto

Vastaus
6.1.2014 10:46 vastauksena Ra100:aan.
Ďakujem, pekný deň.

Foorumin moderaattorit: griddlers_team, elad, Ra100, chefmomster2, domi77, dreamtheater, elimaor, ElinaMaria, Jeltje, sslug, cosmictrombonis, raist.
Please read the Board-wide Policies before you start using this forum.