« Back to Technické problémy

Dopyt k štatistikám

Combination View Flat View Tree View
Threads [ Previous | Next ]
toggle
Dopyt k štatistikám
Answer
11/18/08 9:10 PM
Bol by veľký problém z hľadiska programovania alebo by kládlo veľké nároky na server, keby sa v štatistike podľa obrázkov i podľa bodov pri menách objavovali vlajky, ako je to u výsledkov G-súboja? JoPe

RE: Dopyt k štatistikám
Answer
1/9/09 12:50 PM as a reply to vtipkarjope.
Ahoj

dako som tento post prehliadol pocas sviatkov.
Asi myslis stranky najlepsi riesitelia a najlepsi autori, tak to by bolo mozne a pomerne jednoduche.

A mozno by sa dalo urobit aj filtre ze najlepsi riesitelia na slovensku. Ak by som sa do toho pustil, tak by som to asi cele cele uplne prerobil, dal tam dake kešovanie kôli vykonu atd ale šlo by to.

Bye Ra100

Answer
1/9/09 4:35 PM as a reply to Ra100.
Presne tak som to myslel, ak budeš mať niekedy na to čas a chuť, možno to poteší viacerých riešiteľov. Vďaka. JoPe

Answer
2/1/09 7:41 PM as a reply to vtipkarjope.
Tak už sa na tom pracuje. Prva 5 v griddlers podla poctu vyzera takto:

1 SK vtipkarjope 39,126
2 SK ldugy 16,147
3 SK zuzzzi 15,298
4 SK januska123 14,145
5 SK tynka1234 12,426

Predpokladam, ze do tyzdna by to mohlo byt online, robim aj rozdelenie po mesiacoch, ale stare mesiace nebudem preklapat.

Ra100

Answer
2/1/09 10:27 PM as a reply to Ra100.
Ahoj Rasťo, som rád, že si sa do toho pustil a teším sa na výsledok. Mal by som aj jeden návrh pre ďalší ročník G-matchu. Dal by som to do svetového fóra na zváženie, ale keďže neviem po anglicky, skúsim to aspoň takto. Či by sa v štatistike G-matchu nedala spracovať aj súťaž národných družstiev, pričom do družstva by sa v každom kole počítalo 5 najlepších výsledkov jednotlivcov z daného štátu. Myslím, že keby sa zapojili naši najlepší (zuzzzi, januska123, Fcelka, flim, Andreasss a v neposlednom rade aj ja), mali by sme šancu na pekný výsledok. Zatiaľ ahoj.

vtipkarjope

Answer
2/12/09 7:56 PM as a reply to vtipkarjope.
Zabudni na to, čo som napísal v predošlom príspevku. "Prečítal" (ale nepochopil) som si propozície na posledné dve kolá G-matchu a keďže ani kvôli tomuto sa na staré kolená nemienim učiť angličtinu, G-match vypúšťam zo svojho repertoáru a sústredím sa len na riešenie "normálnych" krížoviek.

vtipkarjope

Answer
4/19/09 10:58 AM as a reply to vtipkarjope.
Ahoj Jope,

přečetla jsem si tvůj návrh na oživení G-souboje ohledně statistik. Je to dobrý nápad a zaujal mě. Byl by to nový náboj do soutěže. Upřímně, každý z nás je tak trochu nacionalista a těší ho, když je na předních místech.

Můj manžel je velký fanšmekr na sportovní statistiky a tak mi rád udělal statistiky všech zemí, které se účastnili 7. turnaje g-matche. Počítal s prvními 3 soutěžícími v každé zemi, aby byly co nejrovnější podmínky pro co nejvíc zemí a tady je výsledek:

1. USA 132 211
2. Slovensko 124 312 :thumbup:
3. Austrálie 118 628
4. Maďarsko 114 126
5. Polsko 112 895
6. Německo 111 124
7. Velká Británie 110 358
8. Španělsko 109 664
9. Nizozemsko 103 286
10. Izrael 103 208
11. Česko 81 728

Chtělo by to ale víc tlačit na Ra100 emoticon. (Jinak ho musím pochválit za řešitelské statistiky - moc se mu povedly).

mitulka

Forum Moderators: griddlers_team, elad, Ra100, chefmomster2, domi77, dreamtheater, elimaor, ElinaMaria, Jeltje, sslug, cosmictrombonis, raist.
Please read the Board-wide Policies before you start using this forum.