Combination View Flat View Tree View
Threads [ Previous | Next ]
toggle
problém
Answer
1/8/09 4:20 PM
Ahoj, potřebovala bych poradit (omlouvám se, že nepíšu slovensky, ale zatím neumím tak dobře, abych se nestyděla za to, jak špatně mluvím). Když řeším griddlers, tak se mi po vyřešení sice zobrazí vyřešený obrázek, ale po chvíli to zmizí a ani se mi nenapíše, že jsem obázek vyřešila a kdy...a ani se mi nepřičítaj body. Mohl byste mi prosím někdo poradit? Předem děkuju...

RE: problém
Answer
1/8/09 9:08 PM as a reply to Morbid_princess.
Ahoj

z toho isteho dovodu nepisem po cesky ale precital som tony ceskych knih.

Tvoj problem moze mat dve priciny, bud sa ti straca session, ale to by si mala problem prihlasit sa aj do fora, alebo je server len zaneprazdneny.

- skontroluj si, ci mas svoje meno v login panely ked lustis
- skus si ulozit rozrobeny obrazok , ak to vyhodi daku chybu mame problem s komunikaciou
- pozri sa na druhy den ci uz sa ukazuje obrazok ako vylusteny, niekedy to moze trvat aj niekolko minut kym sa zapise pretoze sa raz za cas vypocitavaju vseliake statistiky, to vies ludia su sutazivy a chcu vediet vsetko.

- tieto testy si urob na niekolkych minikrizovkach , ked sa ti skore nezapise ani po niekolkych minutach daj mi vediet, preskumam to do hlbky.

Ra100

Answer
1/10/09 5:50 PM as a reply to Ra100.
děkuju za rady...svoje jméno tam mám, ale když to zkusím uložit, naběhne mi
java.lang.NullPointerException a obrázek se neuloží.
To samý se mi objeví, i když obrázek dodělám. Jako nezapisujou se mi tam ani obrázky, co jsme vyluštila na konci prosince a ani ty, co jsem vyluštila dneska...tak nevím, kde je problém emoticon

Answer
1/10/09 7:25 PM as a reply to Morbid_princess.
Hmmm, a nepouzivas nahodou Operu ? Je tam znamy bug v Java Plugine pre Operu , takze tam niektore veci nefunguju.

Answer
1/11/09 9:21 PM as a reply to Ra100.
No, používám, pak jsem to zkoušela ještě přes Google chrome a to taky nejde. Ale děkuju, aspoň vím, čím to je...

Forum Moderators: griddlers_team, elad, Ra100, chefmomster2, domi77, dreamtheater, elimaor, ElinaMaria, Jeltje, sslug, cosmictrombonis, raist.
Please read the Board-wide Policies before you start using this forum.