Combination View Flat View Tree View
Threads [ Previous | Next ]
toggle
Křížovky
Answer
3/16/09 9:33 AM
Při vytváření křížovek jsem používala několik barev, mezi nimi i šedou barvu. Vše bylo v pořádku (aspoň myslím), tak jsem křížovku odeslala. Křížovka byla zveřejněná, a tak jsem ji vyluštila, ale zjistila jsem, že šedá barva byla pryč a byla nahrazena barvou pozadí, což celý obrázek úplně změnilo a už nemá ten efekt, který měl při vytváření! Zajímalo by mě, proč se to stalo.

Ještě mám druhý dotaz: dá se dodatečně změnit název obrázku?

Díky za odpověď.

RE: Křížovky
Answer
3/16/09 10:07 AM as a reply to mitulka.
Ahoj

niekedy su obrazky pred publikovanim upravene, napriklad vtedy ked samotny obrazok je dobry, ale ako krizovka je moc jednoduchy.

O ktory obrazok sa jedna ? Zmenil sa vysledny vyzor obrazku alebo len hodnota farby pozadia ?
Nazov sa da tiez zmenit.

Ra100

Answer
3/16/09 10:39 AM as a reply to Ra100.
Ahoj,

jedná se o obrázek č. 77280, Kromeriz Archbishops Palace. Jedná se mi o to, že jediné místo, kde měla být modrá (což je nastaveno jako pozadí), je obloha. Jinak vše ostatní, co je modré, mělo být šedé.

A u tohoto obrázku bych taky chtěla změnit název: Kromeriz Archbishop's Chateau - nejedná se totiž o palác, ale o zámek.

Díky.

Answer
3/16/09 11:18 AM as a reply to mitulka.
Nazov som opravil.

Tento obrazok je presne ten pripad ked je potrebne ho trochu upravit.
Keby bola iba obloha pozadie, tak by cela spodna cast nemala ani kusok pozadia a tym padom riesenie by bolo len vyplnovacka. Preto sme urobili to spojenie dvoch farieb, nech to ludia nemaju moc lahke, inak by frflali, ze si nakreslila obrazok pre deti.

Answer
3/16/09 11:38 AM as a reply to Ra100.
Díky za opravu názvu. S tou opravou barvy sice už tak spokojená nejsem, ale máš pravdu, taky nerada skládám "obrázky pro děti". Jsem v tomto teprve začátečník, asi jsem si vzala moc velké sousto. Příště si dám pozor.

Přeji hezký den!

Forum Moderators: griddlers_team, elad, Ra100, chefmomster2, domi77, dreamtheater, elimaor, ElinaMaria, Jeltje, sslug, cosmictrombonis, raist.
Please read the Board-wide Policies before you start using this forum.