« Revenir vers O griddlers

Kniha iGridd - Sunset

Vue combinée Vue Plate Arborescence
Threads [ Previous | Suivant ]
toggle
Kniha iGridd - Sunset
Réponse
11/07/09 10:41
s podtitulom "Veľká kniha japonských hlavolamov" sa práve dnes objavila na stánkoch.

Knihu som začal pripravovať už na prelome rokov, musel som si najprv urobiť nový program na generovanie PDF, napísať nové návody na riešenie a ostatné texty no a potom už len vybrať tie najlepšie hlavolamy. No a potom už len bolo treba nájsť vydavateľstvo, ktoré by mi ju pomohlo vydať. Týmto ďakujem pani Faktorovej z vydavateľstva DAXE za to, že knihu vôbec vydala, opravila mi texty a našla distribútorov. Samozrejme s textami mi pomáhala aj Domi77 a tiež jej za to ďakujem.

Takže dnes môžete utekať do trafiky, najlepšie s nápisom Mediapress Kappa a opýtať sa ich, či majú iGridd.

Pre našich najvernejších fanúšikov som pripravil ešte bonus navyše, v každej knižke ja na zadnej strane kupón s kódom s ktorým si môžete zadarmo objednať polročné predplatné na aplikáciu iGridd.
To by ste neverili, koľko roboty je vytlačiť 1000 kupónov, nastrihať ich a vlepiť do knihy.

Ra100
Attachement

Pièces jointes: FrontCoverSmall.jpg (9,8k)

RE: Kniha iGridd - Sunset
Réponse
13/07/09 05:44 en réponse à Ra100.
Malý víkendový prieskum odhalil knihu v dvoch Bratislavských nákupných strediskách, Polus a Aupark. A počul som, že ju majú aj na autobusovej stanici Mlynské Nivy v tej búde pri vchode.

Réponse
13/07/09 13:46 en réponse à Ra100.
pekne aj by som si tu knihu kupila len v nasom zapadakove ju urcite nezozeniem tak skoro

Réponse
28/10/09 19:58 en réponse à Ra100.
Právě jsem dostala do ruky tuto knihu a můžu říct, že je opravdu dobrá.

Musela jsem ji objednat přes internet, protože v kroměřížských knihkupectvích (zatím) není k dostání.

Na této adrese www.nejlevnejsi-nakup.cz jsem si ji objednala a zaplatila za ni 375 Kč.

Réponse
28/10/09 22:09 en réponse à Ra100.
Ja som uvedenú knihu našiel na adrese:

http://www.vydavatel.sk/advanced_search_result.php

Stojí 13,39 € aj s poštovným, pri elektronickej platbe je to o niečo lacnejšie.

Réponse
02/11/09 17:52 en réponse à vtipkarjope.
Mitulka má pravdu, kniha je naozaj dobrá, až mi je ľúto čmárať do nej. Dám ju dcére pod stromček. Vďaka Ra100.

Modérateurs du Forum : griddlers_team, elad, Ra100, chefmomster2, domi77, dreamtheater, elimaor, ElinaMaria, Jeltje, sslug, cosmictrombonis, raist.
Please read the Board-wide Policies before you start using this forum.