G-Meccs/T-Meccs - Segítség

Megjegyzés: Minden amit leírtunk a G-Meccsről a T-Meccsre is vonatkozik

A G-Meccs verseny játékok sorozata amit szombatonként tartanak. Minden meccs a nap más órájában van, ameddig mi megoldjuk mind a 24 kört a nap folyamán. Nézned kell a Oldal Híreket hogy tudd mikor játszák a következő mérkőzést.

Egy meccsen belül 5-15 rejtvény van. A legtöbbjük annyira könnyű, hogy bárki meg tudja oldani. A rendszer választja ki a rejtvényeket és teszi közzé különböző módon: egyesével 5-10 percenként, egyszerre, különböző rejtvények különböző időpontokban.

Egy meccs általában 1 órás. Néhány meccs nagyobb kihívást jelent, így több időt vesz igénybe.

Hol vannak a Meccs rejtvényei?

Megoldhatod a G-Meccs/T-Meccs rejtvényeket a weboldalon keresztül és/vagy az iGridd alkalmazással.

Ha a webet használod - nyisd meg a G-Meccsvagy a T-Meccs oldalt a menüből.
Ahogy fent említettük, a rejtvények szerepelhetnek néhány csoportban. Így amikor játszunk neked kell újra töltened az adott oldalt, hogy lásd az új G-Meccs rejtvények listáját. Figyelj oda, hogy az előző forduló vagy verseny rejtvényei még szerepelhetnek a listán!

Ha az iGridd alkalmazást használod - nyisd meg a G-Meccs vagy a T-Meccs kategóriát és használd az Újratöltés gombot amíg látod, hogy új rejtvények jelennek meg.

Mikor lesz a következő Meccs?

Meg kell nézned az Oldal híreit hogy tudd mikor tartják a következő meccset.

Az időpont GMT (Greenwich Mean Time - greenwichi idő) szerint van megadva. Az óra nem változik a nyári- és téli időszámításnak megfelelően. Az oldalon feltüntetett GMT dátum és idő minden oldalon a bal felső sarokban látható. Össze tudod hasonlítani a te helyi időddel és kiszámolhatod a meccs megfelelő óráját.

Helyezések a rejtvényekben

A G-Meccs/T-Meccss oldalon, a Legjobb játékosok link a rejtvények alatt megmutatja azoknak a nevét akik első 200 játékosként megoldották a rejtvényt.

Megoldási idő a Legjobb játékosok Listáin

Az idő számlálása abban a pillanataban kezdődik amikor közzé tették a rejtvényt addig a pillanatig amíg megoldottad. Például: Ha akkor kezdted megoldani amikor már 2:00 perce közzé tették és 2:30 percbe telt a megoldás - az idő amit látni fogsz 00:04:30 (2:00+2:30 = 4:30 perc).

Nem kell gyors megoldónak lenned ahhoz, hogy játssz a G-Meccsen. De időben el kell kezdened, hogy helyezést érj el a legjobb pozíciók között.

Fontos megjegyzés: Ha egyszer megoldottad a G-Meccs rejtvényt - ne oldd meg újra amíg a verseny véget ér. Ha megoldod a G-Meccs rejtvényt második alkalommal, a megoldás ideje megváltozik és a pontszámod a pozíciódnak megfelelően változik.

Hogyan számítják ki a pontokat?

Az 1. játékos aki megoldotta a rejtvényt 200 pontot kap.
A 2. játékos 199 pontot.
...
A 199. játékos 2 pontot.
A 200. játékos 1 pontot.

Minél több meccsen veszel részt - annál több pontot kapsz.

A Legjobb játékosok a Világon és Országok szerint

Minden játékos pontjainak összege megjelenik a G-Meccs Legjobb játékosok oldalon vagy a T-Meccs legjobb játékosokoldalon.

Az oldal megmutat minden pontszámot és helyezést amit az összes meccsen elértek és meccsenként is. Továbbá megmutatja a pontszámot és helyezést meccsenként és az összes meccsen országok szerint.

Kreditek

Ha a 200 legjobb játékos közé tartozol a világon és/vagy egyike vagy a 3 legjobb játékosnak az országodban - az eredményed megjelenik a StatisztikaOldalon.

Oklevelek

Megoldók akik első, második vagy harmadik helyezést értek el a világon és bármely országban kapnak Oklevelet a teljesitményről.

Ha egyike vagy a nyerteseknek, akik első/második/harmadik helyezést értek el lépj be a Statisztika oldalra, nézd meg az Oklevél részt és klikkelj az ikonra ikonra az oklevél megkapásához.

Várunk Rád, hogy találkozzunk a következő meccsen! :-)