« Back to Technické problémy

iGridd - luštění off-line

構造的に表示 平面上に表示 ツリー上に表示
Threads [ Previous | Next ]
toggle
iGridd - luštění off-line
答え
10/09/15 21:10
Ahoj, stal se ze mě takový závislák, že když jsem tušila, že budu pár dní bez internetu, nahrála jsem si přes iGridd nějaké obrázky do notebooku. Vyřešené se mi uložily, ale když jsem chtěla uložit rozluštěný, objevila se hláška "ukládat obrázky mohou jen předplatitelé". Mám předplatné do dubna 2011. Kde je chyba? Díky za odpověď... Jana

RE: iGridd - luštění off-line
答え
10/09/17 9:28 janaheへのコメント
Ahoj
vyskusal som si postup pod tvojim menom a vyzera to , ze funguje.
Postup:
- spusti iGridd webstart
- prihlas sa pod svojim menom nech zaskrtnute policko "remember .."
- potovaraj si jednotlive Griddlers/Triddlers a z menu vyber Save Localy .
- ked budes offline, spusti iGridd webstart a miesto tlacitka Login, zmackni Offline
- vyskoci taka hlaska, ze mozes lustit len lokalne ulozene, po odkliknuti sa zobrazi co mas ulozene
- tieto mozes lustit a ukladat lokalne.

ak ti to nepojde, napis mi prosim postup, ako si sa dopracovala k tej chybovej hlaske.

Rasto

答え
10/09/25 9:28 Ra100へのコメント
Ahoj Rasto,

Mam rovnaky problem. Postup:
- lustim krizovku v offline mode, kliknem na Ulozit lokalne
- zatvaram okno krizovky - vyskoci otazka "Chcete ulozit zmeny?" s 3 moznostami: Yes, No, Cancel
Yes - sposobi zobrazenie oznamu "iGridd applet vyzaduje predplatne" s tlacitkom OK, po stlaceni ktoreho sa krizovka zavrie, bez ulozenych zmien!
No - krizovka sa zavrie bez ulozenych zmien
Cancel - krizovka ostava otvorena

Mimo toho, preco sa vobec ta otazka "Chcete ulozit zmeny" zobrazuje aj vtedy, ked medzi poslednym stlacenim "Ulozit lokalne" a zavretim krizovky nenastala ziadna zmena?

答え
10/09/25 9:45 flimへのコメント
flim:

Mimo toho, preco sa vobec ta otazka "Chcete ulozit zmeny" zobrazuje aj vtedy, ked medzi poslednym stlacenim "Ulozit lokalne" a zavretim krizovky nenastala ziadna zmena?

Asi preto, ze tam mam chybu. Skusim to urobit tak, ze ked posledne ulozene bolo lokalne, tak to bude ukladat lokalne.
R

Forum Moderators: griddlers_team, elad, Ra100, chefmomster2, domi77, dreamtheater, elimaor, ElinaMaria, Jeltje, sslug, cosmictrombonis, raist.
Please read the Board-wide Policies before you start using this forum.