Kombinovaný pohľad Plochý pohľad Stromový pohľad
Vlákna [ Predchádzajúci | Ďalší ]
toggle
Slovenski prevod
Odpoveď
16.9.2004 14:35
Lep pozdrav ...

...vsem ljubiteljem gobelinov! Prevod �e ni dokončen in popoln zato se nikar ne čudite, če boste �e kje srečali angle�čino... Prevedeno je v glavnem vse, kar je na domači strani, večina reči v povezavi z re�evanjem gobelinov ter navodila... ta �e niso v celoti, so pa prioriteta, ker sem mnenja, da večina slovencev te igre �e ne pozna... sporočite mi, če vas je kaj pri prevodu moti... in vesel bom, če mi boste poslali konkretne predloge in popravke...

LP

mpir

Re: Slovenski prevod
Odpoveď
16.9.2004 14:35 ako reakcia na mpir.
Halo,
Tukaj sem bolj nova ampak �e na pol 'zastrupljena' :-).
Zanima pa me, kako naj si nalo�im iGridd knjige, če pa pri izpolnjevanju podatkov za plačilo s kreditno kartico med dr�avami ni navedena Slovenija.
V začetku prihodnjega tedna grem namreč z vlakom na malo dalj�o pot in bi mi prav pri�el kak�en gobelinček za kratek čas.

Lep pozdrav,
medea965

Odpoveď
1.11.2005 9:13 ako reakcia na mpir.
�ivjo, vsem ljubiteljem gobelinov!

To je super stran. Moti me edino, ko izbere� "re�en", se ti poka�ejo opcije:
- vse
- samo ne shranjene
- samo shranjene.

Moralo bi biti:
- vse
- samo ne re�ene
- samo re�ene.

Ob priliki popravite. Druga?e pa kar tako naprej.

Lep pozdrav, Olga

Odpoveď
20.4.2006 11:48 ako reakcia na mpir.
Hojla Olga!

Hvala za komentar... oz. za nasvet! Takih komentarjev sem zelo vesel. Prevajati je tezko, ker ponavadi ni konteksta zraven in vse skupaj je lahko zelo vprasljivo... pa priznati moram, da nisem nek slavist ampak samo entuziast, ki se je nad vse skupaj spravil z veliko veselja in "malo" znanja! emoticon
Uglavnem... trenutno sem zelo na tesnem s casom, bom pa ob prvi priliki popravil stvari, ki si jih predlagala!

LP in veselo resevanje se naprej

mpir

Moderátori fóra: griddlers_team, elad, Ra100, chefmomster2, domi77, dreamtheater, elimaor, ElinaMaria, Jeltje, sslug, cosmictrombonis, raist.
Please read the Board-wide Policies before you start using this forum.