« Späť na O griddlers

9. a 10. kolo

Kombinovaný pohľad Plochý pohľad Stromový pohľad
Vlákna [ Predchádzajúci | Ďalší ]
toggle
9. a 10. kolo
Odpoveď
8.5.2009 18:56
Ahoj, mám dotaz. Nemohl by se čas začátku G-souboje uvádět ve 24hodinovém cyklu? Tak jak svítí na stránce. Například teď je 18:43 GMT. (U nás o 2 hodiny více.) A to by myslím bylo jasnější.
Ještě před týdnem jsem si myslela, že 9. kolo bude u nás ve 2 hodiny v neděli ráno bylo uvedeno 12 PM. A teď se místo času píše prý poledne (neumím anglicky). A na 10. kolo je 12 AM. To bych si právě spíš myslela, že bude poledne jenže je u toho pátek-sobota, takže to je půlnoc z pátku na sobotu?
Prosím mohli byste mi někdo napsat ty začátky 9. a 10. kola? Moc děkuju.

RE: 9. a 10. kolo
Odpoveď
8.5.2009 19:13 ako reakcia na romcap.
Ahoj
priznam sa, ze niekedy tiez neviem ci je 12 poludnie alebo polnoc.
V sprave je napisane May 9, Noon GMT to znamena poludnie.

Inak keby sa nasiel dobrovolnik, co bude prekladat kazdotyzdnove oznamy do slovenciny alebo cestiny, mozem mu na fore urobit specialnu kategoriu. Ja to bohuzial nemozem robit, lebo velmi casto cestujem a nie som na internete. A okrem toho som dost nespolahlivy a lenivy.

Ra100

RE: 9. a 10. kolo
Odpoveď
8.5.2009 19:39 ako reakcia na Ra100.
Teda to byla rychlá odpověď. Díky. Zítra je to tedy jasné. A za týden to bude půlnoc z pátku na sobotu?
Ten dobrovolník by se fakt hodil. Pro nás neznalé angličtiny.... emoticon

Moderátori fóra: griddlers_team, elad, Ra100, chefmomster2, domi77, dreamtheater, elimaor, ElinaMaria, Jeltje, sslug, cosmictrombonis, raist.
Please read the Board-wide Policies before you start using this forum.