G-Izziv/T-Izziv - Pomoč

Opomba: Vse, kar je napisano za G-Izziv, velja tudi za T-Izziv

Turnir G-Izziv je serija tekem, ki poteka ob sobotah. Vsaka tekma se začne ob različni uri dneva, dokler se ne zvrsti 12 ali 24 tekem ob vsaki uri. Spremljati morate Novice, da boste izvedeli, kdaj bo naslednja tekma.

Tekma ima lahko od 5 do 15 gobelinov. Večina od njih je dovolj enostavna, da jih lahko vsakdo reši. Gobeline sprosti sistem in jih objavi na različne načine: po enega za drugim vsakih 5-10 minut; vse naenkrat; več gobelinov ob različnih urah.

Tekma običajno traja eno uro. Nekatere so bolj zahtevne in trajajo dlje.

Kje se nahajajo gobelini G-Izziva/T-Izziva?

G-Izziv/T-Izziv lahko rešujete preko spleta in/ali iGridd aplikacije.

Če uporabljate splet - odprite stran G-Izziv ali T-Izziv v meniju.
Kot je omenjeno zgoraj, se lahko gobelini sprostijo v več skupinah. Zato boste morali, medtem ko igrate, osvežiti stran, da bi dobili seznam novih gobelinov. Prosimo, upoštevajte, da so nekateri gobelini prejšnjega tedna lahko še vedno na seznamu.

Če uporabljate iGridd aplikacijo - odprite v meniju G-Izziv ali T-Izziv in uporabite gumb Osveži, dokler se ne bodo prikazali novi gobelini.

Kdaj bo naslednja tekma?

Spremljajte Novice, da boste vedeli, kdaj bo naslednja tekma.

Časi so podani v GMT (Greenwiški srednji čas). Ura se ne spreminja ne poleti ne pozimi. Spletna stran prikazuje GMT datum in uro v zgornjem desnem kotu na vsaki strani. Primerjate jo lahko z vašim lokalnim časom, da bi izvedeli pravo uro tekme.

Mesto v tekmi

Na strani G-Izziva/T-Izziva je pod gobelinom povezava Naj reševalci, kjer so prikazana imena prvih 200 igralcev, ki so rešili gobelin.

Reševalni čas v listi Naj reševalcev

Čas na listi Naj reševalcev se izračuna od trenutka objave do trenutka rešitve gobelina. Na primer: Če ste pričeli reševati gobelin 2 minuti po objavi in ste potrebovali 2 minuti in pol za reševanje - čas, ki ga boste videli je 00:04:30 (2:00+2:30 = 4:30).

Ni nujno, da ste hitri reševalec, da bi lahko igrali. Vendar pa morate biti pravočasni, da si prisvojite najboljše mesto.

Pomembna opomba: Ko boste rešili gobelin G-Izziva/T-Izziva - ga ne smete rešiti še enkrat, dokler turnir ni končan. Če boste rešili gobelin še drugič, se bo spremenil čas vašega reševanja, zato se bo spremenil tudi vaš položaj med reševalci.

Kako se izračunavajo točke?

1. reševalec, ki reši gobelin, dobi 200 točk.
2. reševalec - 199 točk.
...
199. reševalec - 2 točki.
200. reševalec - 1 točko.

V več tekmah sodelujete - več točk dobite.

Naj reševalci na svetu in v svoji domovini

Vsota točk vsakega igralca se pojavi na strani Naj reševalci G-Izziva ali na Naj reševalci T-Izziva.

Stran prikazuje skupno število točk in mesto vseh tekem in za vsako tekmo posebej. Prav tako kaže rezultat in mesto vsake tekme ter vseh tekem po državah.

Priznanje

Če ste eden izmed najboljših 200 igralcev na svetu in/ali eden izmed prvih treh v vaši domovini - se bo rezultat pojavil v vaši Statistiki.

Potrdila

Za prvo, drugo in tretje mesto zmagovalci na svetu in v svoji državi dobijo Potrdilo o dosežku.

Če ste eden izmed prvih treh, pojdite v vašo Statistiko, poglejte med Potrdila in kliknite ikono in prejeli boste vaše potrdilo.

Veselimo se srečanja z vami v naši naslednji tekmi! :-)