Kombinationsvy Plan vy Träd-vy
Trådar [ Föregående | Nästa ]
toggle
helou
Svar
2009-02-11 20:33
ahojte
ako ste zrejme z mojho nicku zistili volam sa Jana .Pred rokom co som tuto stranku objavila uz sa na nete nenudim a je to jedna z veci kvoli ktorym vobec sadnem za pocitac. buduci rok sa pokusim zmaturovat tak mi drzte palce kvoli tomu sem asi nebudem chodit tak casto ale ked uz nic ine na G-match si najdem cas. mojim snom je dostat sa medzi 60 najlepsich.
vela stastia a zabavy pri lusteni malovanych krizoviek
caute Jana

RE: helou
Svar
2009-02-11 21:04 som svar till januska123.
Ahoj, držím Ti palce pri maturite aj pri lúštení griddlers. Mne trval postup na 60. miesto v počte obrázkov presne rok, ale teraz je už hladina podstatne vyššie. Keď som začínal od nuly, na 60. mieste bolo 9800 vylúštených obrázkov. Do prvej tisícky je to jednoduché, ale potom je to stále ťažšie. Ja mám pre tento rok cieľ byť prvý v počte vylúštených obrázkov, ešte mám na prvú sklz zhruba 2000, takže by sa to mohlo podariť. Čau.

Svar
2009-02-11 21:28 som svar till januska123.
Čau Jani.
Ja som tu asi 3 roky a tiež som si raz urobil dlhšiu pauzu (ale nie kôli maturite) no potom som sa sem vrátil.Možno závislosťemoticon) To 60te miesto si myslela v bodoch alebo v počte krížoviek?
Pozerám ,že keď sa ti chce vieš poriadne rýchlo riešiť krížovky.Chcem sa opýtať ako je to možné,že niekedy máš na G-mači 500 b. a niekedy skoro maximum?
Nech sa ti tu darí

andreas

Svar
2009-02-12 16:43 som svar till Andreasss.
to preto ze ked je rano alebo niekedy do obeda sa mi nechce vstavat emoticon tak sa to snazim vynahradit ked je vecer vtedy sa snazim co najrychlejsie
v pocte krizoviek v bodoch to bude trvat ovela dlhsie

Forummoderatorer: griddlers_team, elad, Ra100, chefmomster2, domi77, dreamtheater, elimaor, ElinaMaria, Jeltje, sslug, cosmictrombonis, raist.
Please read the Board-wide Policies before you start using this forum.