O griddlers

Je to hacker?

Toggle
Je to hacker?
Answer
3/30/09 7:04 PM
Užívateľ s nickom moment_of_glory ešte pred pár dňami nefiguroval v žiadnej štatistike a dnes som ho zaregistroval na 5. mieste v počte vylúštených griddlers. Je taký dobrý, alebo je to hacker? Vie niekto odpoveď?
0 (0 Votes)

RE: Je to hacker?
Answer
3/31/09 10:49 PM as a reply to Jozef Peťovský.
Ahoj

tazko by som ho nazyval hackerom, lebo pre dakym casom som vypol bezpecnostnu kontrolu a bolo velmi lahke naklikat si skore. Hagit ma uz upozornila, ze to ten dilino robi. Zatial som teda zapol kontrolu a zajtra pozajtra ho vycistim.
Uz sme mali v minulosti takyto pripad.

Teraz som na sluzobke v Taliansku a uzivam si cestovanie. V Ancone bola hmla a nase lietadlo muselo pristat v Pescare , tak nas tam hodili autobusom. Samozrejme pripojny let som zmeskal, takze teraz som prave v Mnichove na letiskovom hotely a zajtra na obed budem mozno doma.
0 (0 Votes)

RE: Je to hacker?
Answer
3/31/09 10:56 PM as a reply to Ra100.
Díky, že si tomu venoval čas, op1 mi napísala, že by to mohol byť prvoaprílový žartík a vzápätí onen nick zmizol zo štatistík, takže možno v tom mala prsty ona, len to spustila trochu predčasne. JoPe
0 (0 Votes)

Forum Moderators: griddlers_team, elad, Ra100, chefmomster2, domi77, dreamtheater, elimaor, ElinaMaria, Jeltje, sslug, cosmictrombonis, raist.
Please read the Board-wide Policies before you start using this forum.