Technické problémy

Toto fórum asi nikto nečíta

Toto fórum asi nikto nečíta
Risposta
11/07/15 9.37
Utvrdzujem sa v názore, že toto fórum, keďže je v slovenčine, nikto z kompetentných nečíta, o čom svedčia moje staršie príspevky, ktoré zostali bez odozvy. Má niekto podobné problémy?
28.10.2014
Vie mi niekto povedať, prečo sa mi nové krížovky nedajú otvoriť niekedy aj niekoľko hodín po uverejnení? V minulosti sa to nestávalo.
Can anyone tell me why  Ican not open new crosswords sometimes several hours after publication? In the past,this not happen.
17.6.2015
1. Vie mi niekto povedať, prečo sa mi nové krížovky nedajú otvoriť niekedy
aj niekoľko hodín po uverejnení? V minulosti sa to nestávalo. Už to tu dávam druhý raz, ale odpoveď som zatiaľ nedostal.
2. Po dlhšom čase som chcel znovu riešiť Číselné logické hlavolamy, ale keď aj nejaký vyriešim, oznámi mi, že riešenie bolo úspešné, ale v štatistikách sa to neprejaví. Mám vari zastavený účet, keď som sa tejto oblasti dlhšie nevenoval?
3. To isté robí s uloženými krížovkami, dokončím, ale nijako sa to neprejaví a stále ju mám medzi nevyriešenými.
Rovnako bez odozvy moje ďalšie novšie príspevky ohľadne Griddlers Cupu na Faceboku.
Po migrácii servera v poslednom riadku Moje štatistiky v kolónke počet riešiteľov sa táto hodnota, ktorá by sa mala neustále zvyšovať, mení v posledných dňoch u mňa nasledovne:
512 423, 513 021, 511837, 511 707, 511765, 511853, 510 853 ...

PS:
Tento príspevok som odoslal 11.7. približne o 11.19 hod. nášho letného času, ale pri zverejnení príspevku sú tieto hodnoty diametrálne odlišné:!
+2 (2 Voti)

Moderatori del forum griddlers_team, elad, Ra100, chefmomster2, domi77, dreamtheater, elimaor, ElinaMaria, Jeltje, sslug, cosmictrombonis, raist.
Please read the Board-wide Policies before you start using this forum.